תוכן העניינים

דלתות זכוכית – הפנים של העסק שלכם ב-4 זוויות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

דלתות זכוכית: אם נחשוב על כך לשבריר שנייה, נקלוט כי אנו חולפים מידי יום ביומו על פני עשרות, אם לא מאות בתי עסק. 

אנו בצוות Eli Berton, יודעים שבין אם אנו גרים בעיר הגדולה או ביישוב קטן יותר, אנו מוקפים בכמות מכובדת של דלתות זכוכית היוצרות בנו את הרושם הראשוני שלנו לגבי העסק אליו הן שייכות. 

לא פעם, מבט קטן לעבר ויטרינה לעסקים, קובע האם נרצה להיכנס פנימה או שנעדיף להמשיך ללכת הלאה. זאת הסיבה לחשיבות המכרעת של דלתות הזכוכית עבור כל עסק באשר הוא. ויטרינה לעסקים מהווה למעשה את הפנים של העסק וכאשר היא מותקנת באופן מקצועי ומעבירה מסר ברור לאלה החולפים על פניה, אזי ניתן בהחלט לצפות למספר מבקרים גדול יותר ולעלייה בהכנסות העסק.

ויטרינה לעסקים – אחת הדרכים של העסק להתבלט

כאמור, החשיבות של יצירת רושם ראשוני טוב הינה ראשונה במעלה כאשר מדובר בהצלחה של עסק. על ידי התקנה של ויטרינה לעסקים ניתן לעשות זאת בקלות. הטכנולוגיות הרבות שפותחו במהלך שני העשורים האחרונים מאפשרות התקנה של דלתות זכוכית חלומיות עבור כל עסק. ניתן לתכנן ויטרינה ייחודית בכל הגדלים ומכל הסוגים בהתאם לצרכים של העסק והרצון של בעליו. המומחים של "צל-וילון" ישמחו להגיע אליכם על מנת לעזור לכם בבחירת ויטרינה לעסקים שעונה על הצרכים שלכם ושל העסק שלכם.

התכלית של דלתות זכוכית

צל וילון יודעת שלהתקנה של ויטרינה לעסקים יש שתי מטרות עיקריות. הראשונה, הינה להעניק עמידות ובטיחות מפני פעולות של ונדליזם. השנייה, חשובה לא פחות, מתמקדת בהגנה על העסק מפני פגעי הטבע השונים. לכן, חשוב להיוועץ במומחה בתחום שיוכל ללוות את התהליך ולהתאים את הויטרינה המתאימה לעסק. העלויות של ויטרינה לעסקים יכולות לנוע על טווח רחב של מחירים כתלות בסוג ובגודל הזכוכית כמו גם בפרמטרים נוספים הנוגעים למנגנונים, מנעולים נדרשים ועבודת ההתקנה. צרו קשר עם המומחים של "צל-וילון" ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם על מנת להתקין במהירות האפשרית את הויטרינה המתאימה ביותר לעסק שלכם.

סוגים שונים של ויטרינה לעסקים

כאמור, כיום קיים מגוון עצום של ויטרינות לעסקים. לצורך הכנה של ויטרינה לעסקים, נעשה שימוש בשלושה מרכיבים מרכזיים. הראשון הינו הזכוכית עצמה, ממנה מורכבת הויטרינה. קיימים סוגים שונים של זכוכית אך הסוג הזוכה לפופולריות המירבית הינו הזכוכית השקופה המאפשרת בו זמנית הצצה למתרחש בתוך חלל העסק, כמו גם למה שמתחולל מחוץ לכותליו. המרכיב השני של ויטרינה לעסקים הינו מנגנון ההפעלה, עליו היא מבוססת. קיימים מנגנונים חשמליים, ידניים, מבוססים על משאבות לחץ או על מערכות צירים. כמובן שלכל מנגנון יש יתרונות וחסרונות וחשוב להבינם לפני קבלת ההחלטה לגבי סוג המנגנון שתרצו עבור הויטרינה שלכם. לבסוף, המרכיב השלישי הינו המנעול של הויטרינה. ניתן לבחור בפתיחה ידנית, חשמלית או ביומטרית. האחרונה מאפשרת פתיחה באמצעות זיהוי של טביעת אצבע. המקצוענים שלנו יעזרו לכם בבחירת דלתות זכוכית שיתאימו לכם ולעסק שלכם ויתקינו אותן בצורה המיטבית ביותר.

התשובה היא חיובית בהחלט. ניתן להתאים עבור כל עסק את הויטרינה שתתאים לו בצורה הטובה ביותר, הן מבחינת הגודל והן  מבחינת מנגנון ההפעלה.

קיים טווח מחירים רחב עבור סוגים וגדלים שונים של ויטרינה לעסקים. לכן, ניתן להתאים ויטרינה עבור כל עסק, בהתאם לתקציב הקיים של בעל העסק.

לשם כך, יש להתייעץ עם מומחה בתחום. המומחים של "צל-וילון" ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבור הויטרינה של העסק שלכם.

קיימות מספר אופציות. בגדול, קיימים מנגנונים חשמליים, ידניים, מבוססים על משאבות לחץ או אלה המבוססים על מערכות צירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אנחנו כאן בשבילך