תוכן העניינים

קרמיקה לחצר – לפי מה כדאי לבחור אותה: קבלו 3 גוונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

קרמיקה לחצרקרמיקה לחצר: חצר הבית שלנו היא חלל בלתי נפרד מפנים הבית עצמו. כאשר אנחנו מעצבים מחדש את חצר הבית שלנו אנחנו יכולים להרוויח עוד חלל מחייה ולשדרג את איכות החיים שלנו. חשוב לבחור לעצב את החצר שלנו בסגנון שיתאים לאורח החיים שלנו ולמה שאנחנו אוהבים לעשות בחצר. 

עוד פרט שחשוב לשים לב כאשר אנחנו מעצבים את החצר שלנו הוא האם יש לה גג או לא. 

הבחירה של הקרמיקה לחצר, כמו הבחירה של קרמיקה לסלון, צריכה להיות קודם בחירה של קרמיקה שמתאימה באופן ייחודי לחללים חיצוניים.

עוד כדאי לנו לשים לב שאנחנו בוחרים אריחים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר ושהם לא ייהרסו אם הם יירטבו או יהיו חשופים לשמש חזקה.

הקרמיקה שמתאימה לחצר – יתרונות של קרמיקה מותאמת לחצר

כאשר אנחנו רוצים לשדרג את החלל שלנו אנחנו צריכים לעשות את זה באופן פרקטי וחכם.

כך למשל כאשר אנחנו באים לבחור את הקרמיקה הטובה ביותר לחצר אנחנו צריכים לבחור קרמיקה שמותאמת במיוחד לחצר וחללים חיצוניים. לא כל סוגי הקרמיקה מתאימים לחללים חיצוניים ויש סוגי אריחים עדינים יותר שיכולים להיהרס או לאבד מהמרקם שלהם כאשר שמים אותם בחלל חיצוני כמו חצר או מרפסת.

קרמיקה מומלצת לחצר – 3 גוונים מומלצים

בחירה של קרמיקה מומלצת לחצר צריכה להיות מתאימה לעיצוב הכללי של פנים הבית שלנו ושל החצר עצמה. יש מספר גוונים מומלצים שיכולים להתאים לסוג של הקרמיקה האיכותית לחצר צבעים אלו כוללים את הצבעים: חום וגווני אדמה, אדום או גוונים כחולים. בשונה מפנים הבית שם מרצפות לבנות הן אסתטיות ויפות כאשר מעצבים את החצר או המרפסת החיצונית שלנו לא כדאי לבחור קרמיקה בהירה שרואים עליה יותר לכלכוך.

קרמיקה איכותית לחצר – בעד ונגד קרמיקה כהה לחוץ

בחירה של אריחי קרמיקה או סוג ריצוף כהה לחלל החיצוני בבית שלנו היא בחירה לא נכונה, כמו בחירה לא נכונה של מיקרוטופינג. קרמיקה בעלת מרקם וצבע כהים תופסת יותר חום בקיץ ולא נעים לדרוך עליה יחפים כפי שרבים מאתנו אוהבים ללכת בבית.

חיסרון נוסף של קרמיקה כהה לחצר הוא שרואים עליה לכלוכים שונים וקשה יותר לנקות אותה. בחירה של הקרמיקה המצוינת ביותר לחצר שהיא בחירה חכמה צריכה להיות בגווני אדמה או בגוונים של כחול וירוק כך שהיא תשתלב עם הצמחייה והנוף שיש מחוץ לבית שלנו. כך נוכל לשדרג את החצר שלנו וליהנות מתחזוקה קלה יותר שלה לאורך כל חודשי השנה גם כשקר וגם כשחם.

סרטון על קרמיקה לחצר

אנחנו כאן בשבילך